بنده حق

هوالله الربی
بنده حق

بنده آنی که در بند آنی ، آن نمای که آنی تا در نمانی و گرنه به تو نمایند آنچه سزای آنی . و به راستی درمان درماندگان ودر راه ماندگان بی شمار عصر حاضر ، راه و رسم بندگی آنان است و بس . و از میان بندگان خالص خدا در زمانه حاضر که بسیار اندکند و کمیاب ، شناخم بنده ای از شیرآهن کوه مردان روزگار را که به راستی بنده حق بود و رهرو امیران عالم و خادم سالار لشگر عشق، حضرت ساقی عباس بن علی (ع).
زان می که حرام نیست در مذهب ما
تا روز عدم ، خشک نیابی لب ما
آری شیخ دانشمند و آیت الله عالی مقام ، حاج محمد حسن طوبایی از ولی شناسان آخر الزمان و منتظران راستین ظهوربود و تا آخرین لحظه بودنش ، جز حق نگفت و امر به معروف را به فصیح ترین و سنجیده ترین کلمات بیان نمود و نهی از منکر را در لطیف ترین نوع پر صلابتش به اجرا درآورد.
چهارده سال در محضر او آموختن و سیر نشدن و نباختن و بر شیطان تاختن را آزموده ام و می بالم بر شاگردی ایشان و مفتخرم به تشویق ها و تقدیرهای این معلم اخلاق . او به راستی شرایط مرجعیت و راهنمایی شیعیان و یارانش را داشت و یادش و آموخته های از او به یاد مانده تا ابدیت. و تا نفس هست در ما جوشنده ی حس بودنمان و راهنمای قدوم در صراط مستقیم مان خواهد بود .
بیت ایشان خانه دردمندان و خادمین و ذاکرین قمر منیر بنی هاشم بود و ذکرش " یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین علیه السلام" .
باشد که فرزندان و خاندان و شاگردان و علاقمندانش دوشادوش هم و به دور از رسوم تفرقه آمیز این زمانه پرآشوب راهش را گرامی داشته و نامش را جاودانه نمایند که زمانه بد زمانه ایست  و هوا هوای غریبی ست .
جهت عرض ادب و احترام آنچه باید می گفتیم را گفتیم ، مابقی را مدد مولای عالمین باید حادث کند .
                                 
                                                                             الخادم العباس دکتر کاوه ذوالفقاری
                                                                                               آبان ماه 97


تعداد بازدیدکنندگان:207
تاریخ بارگذاری:1397/8/28

کلمات کلیدی

3