بسم الله الرحمن الرحیم

با عضویت در گروه خادمین حضرت ساقی علیه السلام ما را از نظرات و پیشنهادات ارزشمند خود بهره مند سازید همچنین در زمینه ارتقا سایت می توانید ما را با ارائه مطالب ، کرامات دریافتی از حضرت ساقی و نیز مقالات یاری رسانید.

ثبت عضویت در گروه خادمین ابالفضل العباس علیه السلام در کوتاه زمان می خواهیم بسازیم گنجینه ای باورنکردنی از حضور انوار الهی در زندگیمان را شاید بتوانیم این زمانه در نشیب را ساکن کرده و به جای اولیه خود که باید باشد بازگردانیم. اینگونه است که مولایمان صاحب زمان و خلیفه رحمان، قاطع برهان سید انس و جان، مهدی دوران ها خواهد آمد و عدالت و حق را برقرار خواهد کرد، ان شاء الله.

نام کاربری شما همان آدرس پست الکترونیک در زمان ثبت نام می باشد
نام کاربری:
کلمه عبور

 
 

مطالب خواندنی

سفیران عشق

اخبار ورویدادها

هنرو آشپزی
شعر

درباره ما

تمام هستی از اوست یا هستی همه اوست که بقدر صفای هر مظهری، ظهوری و به نسبت هر مجلای، تجلای دارد. شادباش و سپاسمان را بپاس تلاشتان پیش کشتان می کنیم که نیست آدمی مگر تلاش و شما مهربان چه زیبا این تلاش را به ظهور رسانیده اید. مهرورزی و صفا جز وجودی تمام ایرانیان نیک گفتار و پاک کردار و تابان پندار است که این سرشت نیک به لطف حق با خورشید وجود خاندانی برگزیده از برترین نیروهای کائنات و معادن انوار الهی یعنی خاندان عصمت و طهارت و نسل برگزیده مظهرالعجائب، مظهر الغرائب، اسدالله الغالب، علی بن ابیطالب (ع) و دخت گرامی اشرف مخلوقات خاتم الانبیا ء محمد مصطفی (ص) حوریه انسیه بانوی دو عالم زهرای مرضیه (س) درهم آمیخته و با صلابت ترین نسل تاریخ بشریت را در عصر حاضر در کنار هم قرارداده و همه چیز را در اوج گردآوری کرده تا زمینه ظهور سرسلسله سحرخیزان سلطان مهر و عدل و داد حضرت بقیه الله بر روی زمین را مهیا و تکمیل کرده باشد. ما همه صفریم و وجود مقدس امام زمان یک است تا زمانی که حضرت نیایند و در کنار ما قرار نگیرند ما هیچ عددی به حساب نخواهیم آمد. بازدید کننده گرامی چنانچه شما نیز حب علی و خاندانش را بر دل دارید و ارادتمند دلیر مرد دوران ها و عزیز ائمه و نور چشم حیدر هستید در بخش خادمین اعلام آمادگی کرده تا در سراسر گیتی بسازیم هیئتی از عاشقان خدمت را. این جمله را پس از خواندن تکرار نمائید: " الا یا ایهاالناس منم عاشق عباس" چو خورشید تابیدن بر دیگران یکسان و بدون چشم داشت سخت است و کار هرکس نیست راه عارفان حقایق و واقفان دقایق را طی کردن توکل می خواهد و خرد درک عبور از گذرگاه ها و رهایی از چنگال غولان راه و براستی مردان مرد می خواهد و راه شناسان دل اگاه .

من غلام آفتابم همه ز آفتاب گویم نه شبم نه شب پرستم که ز خواب گویم

 مدیر مسئول سایت خادم العباس دکتر کاوه ذوالفقاری

 آدرس پست الکترونیک جهت برقراری ارتباط:

 info@ekshefkarbi133.ir

شرح کرامات حضرت ابالفضل علیه السلام

جهت ارسال کرامت دریافتی کلیک فرمائید

افلاکیان خاک نشین